http://www.coffeeeshop.ir/fa/images/HEDER-COFFEE.jpg

حاضرین در سایت

در حال حاضر 30 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

اطلاعات

آدرس و تلفن اماکن کل تهران

اهم وظایف :
۱- ارائه خدمت در خصوص تعیین صلاحیت فردی دایر كنندگان و كاركنان اماكن عمومی اعم از صلاحیت امنیتی، اخلاقی و صدور پروانه خدمتگزاری و اشتغال
۲- ارائه خدمات در جهت صدور مجوز مراسمی كه در اماكن عمومی برگزار می شوند، از قبیل گردهمایی ها ،سخنرانی ها ،فعالیت های هنری و فرهنگی .
۳- تعیین صلاحیت محلی واحد های صنفی از نظر امور انتظامی و ترافیكی بر اساس قوانین و مقررات .
خیابان شریعتی ، خیابان سروش ، پشت پمپ بنزین اداره اماکن کل
تلفن تماس : 8122000

نظرات   

-14 #38 مرضیه در تاریخ: دوشنبه 16 اسفند 1395 ، ساعت 11:12 ق ظ
باسلام باشگاه اصیلی واقع درنارمک میدان 100 حدود2 سال است که به محل ترویج فساد و فحشا تبدیل شده چنانچه در این باشگاه برگزاری جشنهایی چون هالوین کریسمس و جشنهایی که مخالف مقدسات و نظام اسلامی و باعث متزلزل شدن اعتقادات ورزشکاران این مجموعه مبادرت مینماید لذا خواهشمند رسیدگی هستیم
------------
پاسخ مدیر : شما با اداره مرتبط تماس بگیرید
نقل قول

-11 #37 سید سجاد حسینی در تاریخ: یکشنبه 15 اسفند 1395 ، ساعت 12:12 ب ظ
واقعا متاسفم من جانباز هستم و در همسایگی ما سالن بانوان بصورتغیر قانونی بدون مجوز صبح ها بانوان و شب ها آقایون و صدتا گند کاری دیگه
رسیدگی کنید
انتهای اشرفی بعد از خروجی نیایش روبروی بانک پاسارگاد ساختمان بیمه دی پ 49 واحد 3
------------
نقل قول

+3 #36 علی گزرسز در تاریخ: شنبه 14 اسفند 1395 ، ساعت 04:12 ب ظ
با سلام. شما حدود سه ماه پیش کارگاه من در منطقه طرشت کوچه آزاده غربی انتهای گاراژ طرشتی نژاد را پلمب کرده اید اما مستاجری که در ان جا کار می کرد بدون اجازه فک پلمب کرده و شب ها بصورت غیر مجاز در محل ماشین تعمیر می کند.
من در حال حاضر خازج از ایران هستم و خواستم اگر امکان دارد لطف کرده و به این موضوع رسیدگی کنید تا در آینده همگی دچار درد سر نشویم . با سپاس علی گزرسز
------------
نقل قول

+3 #35 محمدرضا در تاریخ: یکشنبه 08 اسفند 1395 ، ساعت 05:12 ب ظ
سلام
من ساکن شهر تهران استان تهران میدان پونک خیابان سوم هستم مدتی هست یک مهد کودک بدون مجوز (بنام خانه کوچک )از اداره اماکن در کوچه بن بست خیابان سوم میدان پونک (بدون تابلو) شروع به فعالیت کرده و موجب سلب اسایش همسایگان از لحاظ ترافیکی و ایجاد مزاحمت صوتی گشته لطفا به این مورد رسیدگی کنید که موجب سلب اسایش همسایگان گشته.
با تشکر
------------
نقل قول

+6 #34 عادل انتهائئ سرای در تاریخ: یکشنبه 08 اسفند 1395 ، ساعت 05:12 ب ظ
باسلام
اگه کسی هست هنوز وجدانش بیداره به من کمک کنه باهزارتا دردسر یک تهیه غذا زدم و داداشمامو آوردم پیشم و به زور خرج کارگر و اجارشو درمیارم اماکن به خاطر ده دقیقه دیر بستن و اونم در حالی که کرکره نیم متر بالا بوده میخواد پلمپ کنه.
من به جای اینکه شب عیدی به کارگرم عیدی بدم بگم بره استراحت کنه.
خواهشا اگه کسی کاری از دستش میاد کمکم بکنین دارم داغون میشم
-------
نقل قول

-7 #33 امیر کریمی در تاریخ: سه شنبه 03 اسفند 1395 ، ساعت 12:12 ب ظ
سلام
وقت بخیر
شهرک گلستان ابتدای بلوار گلها ابمیوه ...
بعضی اوقات به مشتریایه خاصش مشروب بهمراه ابمیوه صرف میکنه
لطفا رسیدگی فرمایید .
یا علی
----------------
نقل قول

+1 #32 محسن یحیایی در تاریخ: پنج شنبه 28 بهمن 1395 ، ساعت 02:11 ب ظ
سلام
من از اینکه به واحدهای تجاری زیرمجموعه یک آپارتمان مسکونی نوساز مجوز مکانیکی داده شده است شاکی هستم، چند بار به ۱۳۷ تماس گرفتم اما اتفاق خاصی نیافتاد. از چه طریقی باید پیگیری کنم تا این مجوز بررسی و در صورت صحت لغو شود؟
آدرس: جنب شهرک اکباتان بیمه چهارم، نبش کوچه فرهاد غربی پلاک ۲
ممنون
--------------------
نقل قول

-8 #31 حمید در تاریخ: سه شنبه 26 بهمن 1395 ، ساعت 04:11 ب ظ
با سلام چندی است هرشب در خ پاسداران بهستان10 کوچه نیلوفر پ 12 ساختمان نادر زیرزمین را به مرکز تجمع تبدیل کرده وتا ساعت یک نیمه شب بصورت مختلط وموسیقی با صدای بلند واحتمالا صرف مشروب میشوند وبعد هم با نعره کشی مزاحم اهل محل میباشند درخواست رسیدگی داریم
----------------
پاسخ مدیر : شما با اداره محترم اماکن تماس بگیرید .
نقل قول

+1 #30 محمد در تاریخ: جمعه 22 بهمن 1395 ، ساعت 11:11 ب ظ
من میخاستم یه کافه تو شهرمون بزنم ملکم از خودمونه ولی اماکن نمیذاره میگه مرکز شهره ولی چنتا کوچه مرکز شهر کافی شاپ زدن اگه کسی میتونه کمکم کنه و راهنمایی...پدرم م فوت کرده از کودکی هیچکس آشنا ندارم خدا خیرتون بده بیکارم هستم
09196180408
نقل قول

+1 #29 رضا در تاریخ: پنج شنبه 14 بهمن 1395 ، ساعت 05:11 ب ظ
با سلام با خانواده به جگرکی در سعادت آباد بین سرو ومیدان کتاب رفته بودم که یکعده جوان با غذایشان مشروب میخوردند تحقیق کردم متوجه شدم از ساعت ده شب به بعد صاحب مغازه برای مشتریان خاص و جوان خود مشروب سرو میکند لطفا رسیدگی فرماید
نقل قول

ارسال نظر

کد امنیتی
بارگزاری مجدد

اعضاء هیت مدیره

IMAGE
اطلاعیه :: درجه بندی واحدهای صنفی زیر نظر اتحادیه آبمیوه بستنی و کافی شاپ
یکشنبه, 05 بهمن 1393
اطلاعیه مهم اطاق اصناف تهران درجه بندی واحد صنفی کافی شاپ و آبمیوه بستنی اصناف | اتاق اصناف | اعضای اصناف ادامه مطلب...
IMAGE
اطلاعیه سازمان تامین اجتماعی در خصوص دستمزد و ﻧﺤﻮﻩ ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻭ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻟﯿﺴﺖ
دوشنبه, 13 ارديبهشت 1395
ﻧﮑﺎﺕ ﻣﻬﻢ ﻭ ﮐﻠﯿﺪﯼ ﺩﺭ ﻧﺤﻮﻩ ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻭ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻟﯿﺴﺖ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ 95 اطلاعیه سازمان تامین اجتماعی در خصوص دستمزد و ﻧﺤﻮﻩ ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻭ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻟﯿﺴﺖ ببمه ، تامین اجتماعی ، دستمزد ، حقوق پرسنل ، دستمزد کارگر ، کافی شاپ ، آبمیوه بستنی ، نانوایی ، قنادی ، حقوق ادامه مطلب...
IMAGE
اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی عملکرد ۹۴ و دستورالعمل استفاده از آن منتشر شد
دوشنبه, 13 ارديبهشت 1395
اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی عملکرد ۹۴ و دستورالعمل استفاده از آن منتشرشد مالیات | دارایی | اداره دارایی | اداره مالیات | اظهارنامه | صاحبان مشاغل ادامه مطلب...
IMAGE
بخشنامه مهم اداره اماکن در خصوص ماه مبارک رمضان
سه شنبه, 18 خرداد 1395
بخشنامه مهم اداره اماکن در خصوص ساعت فعالیت ماه مبارک رمضان شروع فعالیت از یک ساعت مانده به اذان مغرب ( افطار )  تا نیم ساعت قبل اذان صبح ( سحر ) اماکن ، اتحادیه ، آبمیوه بستنی ، کافی شاپ ، ماه رمضان ، افطار ادامه مطلب...
IMAGE
تغییر ساعت فعالیت شامل کافی شاپ ها و آبمیوه بستنی ها نمی شود
یکشنبه, 22 فروردين 1395
تغییر ساعت فعالیت شامل کافی شاپ ها و آبمیوه بستنی ها نمی شود آبمیوه و بستنی فروشی ها و کافی شاپ ها تا ساعت 24  اجازه فعالیت دارند . ساعت ، کافی شاپ ، بستنی ، قهوه ، اتحادیه ، فعالیت ، بامداد ، آبمیوه ادامه مطلب...

گوگل مپ اتحادیه کافی شاپ

پیوندها

پورتال امام خمینی
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی دولت
پورتال اطلاع رسانی ریاست جمهوری

اطلاعات تماس

استفاده از مطالب این وب سایت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است . کليه حقوق اين وب سایت متعلق به اتحادیه آبمیوه بستنی و کافی شاپ تهران می باشد.

کافی شاپ را در گوگل حمایت کنید

My title